Zadzwoń! 605 06 53 60Torby LDPE, HDPE, PP, PPZ


Nasza firma zajmuje się produkcją toreb LDPE w szerokiej gamie rozmiarów i grubości. Woreczki foliowe znajdują zastosowanie w takich branżach jak przemysł budowlany, odzieżowy, spożywczy (posiadamy wszelkie badania i atesty na produkowane opakowania). Prezentujemy tabelę standardowych rozmiarów woreczków foliowych dostępnych w stałej sprzedaży.
Rozmiary standardowe toreb LDPERozmiary standardowe toreb LDPE

W naszej ofercie znajdują się torebki HDPE, tzw. śniadaniówki oraz reklamówki HDPE w typowych rozmiarach. Jeśli interesuje Państwa wykonanie reklamówek z nadrukiem, zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na Państwa pytania.

Rozmiary standardowe toreb HDPERozmiary standardowe toreb HDPE

Torebki PP (polipropylenowe) są produkowane z wysokoprzezroczystej folii, tzw. „kwiatowej”. Torebki PPZ wykonane są z paskiem kleju umożliwiającym wielokrotne zamykanie takiej torebki. Wykonujemy również torebki PPZ z wieszakami, szczególnie przydatnymi do konfekcji odzieży, np. koszul. Torebki mogą wtedy być eksponowane na wszelkiego rodzaju stojakach wystawowych.
Przedstawiamy wykaz standardowych rozmiarów torebek PP oraz PPZ.

Rozmiary standardowe torebek PPRozmiary standardowe torebek PP
Rozmiary standardowe torebek PPZRozmiary standardowe torebek PPZ

Jeśli potrzebują Państwo opakowań o innych, parametrach, zapraszamy do kontaktu, ponieważ wykonujemy również torebki i woreczki foliowe o nietypowych rozmiarach, kolorach na zamówienie – specjalnie dostosowanych do potrzeb Klienta. Polecamy kontakt pod nr telefonów:
tel. kom. 605 065 360
tel. kom. 695 929 333
lub drogą mailową:
e-mail: pachelski@graland.pl
e-mail: bielecka@graland.pl