Graland

O firmie

Specjaliści w dziedzinie opakowań

Graland - Eksperci w branży opakowań i artykułów higienicznych.

Pingwin na skale

Od 1991 roku firma Graland specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości folii i opakowań z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do doskonalenia procesów produkcyjnych pozwoliły nam na sukcesywne rozszerzanie naszej oferty, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych Klientów.

Oferowane przez nas opakowania oraz folie posiadają posiadają pozytywne wyniki badań (mikrobiologia, metale ciężkie, migracja) w akredytowanych laboratoriach badawczych, gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo Państwa produktów oraz ich użytkowników.

Nasz priorytet to indywidualne podejście do każdego Klienta i zamówienia. Dopasowujemy produkty oraz ceny zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Jesteśmy elastyczni i gotowi do współpracy z firmami, które poszukują opakowań wykonanych na zamówienie, dostosowanych do ich specyficznych potrzeb. Dzięki wykorzystaniu zarówno surowców oryginalnych, jak i regranulatów, zapewniamy naszym Klientom szeroką gamę produktów o wysokiej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą oraz do nawiązania z nami owocnej współpracy. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Napisz, zadzwoń, porozmawiaj

Opakowania w najlepszym wydaniu.

Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną opakowań foliowych jednorazowych, folii stretch, folii bąbelkowej, worków na śmieci, woreczków foliowych, torebek strunowych, toreb HDPE, toreb LDPE oraz toreb PP. W ofercie posiadamy również szeroki wybór , papierów higienicznych czy naczyń jednorazowych.

Oprócz naszej podstawowej działalności handlowej, świadczymy także usługę regeneracji układów plastyfikujących - takich jak ślimaki i cylindry, oraz nadruk na różnego rodzaju foliach

Pakujemy odpowiedzialnie

Dla dobry natury.

Recykling

Recykling odgrywa kluczową rolę w ochronie środowiska naturalnego i jest niezwykle ważny dla zachowania równowagi ekologicznej.

W Graland dbamy o ochronę środowiska poprzez recykling folii LDPE oraz HDPE. Dzięki temu ograniczamy ilość odpadów i wspieramy zrównoważony rozwój społeczeństwa.

Wierzymy, że nawet odpady foliowe mogą znaleźć nowe życie jako materiał do produkcji, na przykład wytwarzając z nich worki na śmieci

Dlaczego Graland?

Zapakuj po mistrzowsku.

ikona oferta

Rabaty dla klientów

Naszym priorytetem jest utrzymanie współpracy z Klientami, dlatego na bieżąco analizujemy rynek i starmy się możliwie najlepiej dopasować produkt, a także jego cenę.

ikona dostawa

Dostawa do klienta

Zapewniamy dowóz naszych produktów bezpośrednio do Klientów. Staramy się możliwie jak najszybciej realizować zamówienia i dostarczać nasze produkty.

ikona oferta

Elastyczna oferta

Doradzamy w wyborze opakowań, tak aby spełniały wszelkie wymagania naszych odbiorców - zarówno użytkowe jak i ekonomiczne. Cały czas wzbogacamy naszą ofertę, aby dopasować ją do potrzeb klientów.

ikona recykling

Recykling folii

W trosce o środowisko naturalne prowadzimy recykling folii LDPE oraz HDPE. Wychodzimy z założenia, że odpady foliowe mogą wielokrotnie służyć jako materiał produkcyjny.